godziny pracy i lokalizacja

Godziny otwarcia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie między 7:00 a 20:00, zarówno od poniedziałku do piątku, jak i w weekend, ale nie bez wcześniejszego umówienia. Prosimy o kontakt telefoniczny. Standardowo, najłatwiej nas zastać w tygodniu między 9:00 a 17:00

Lokalizacja

Kancelaria Notarialna Warszawa Śródmieście usytuowana jest przy Al. Jana Pawła II 80 w lok. B15, (budynek Babka Tower) ; Kancelaria Notarialna znajduje się bezpośrednio przy Rondzie Radosława (dawniej Rondo Babka), na przeciwko CH Westifield Arkadia. Ta lokalizacja pozwala na dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (tramwaj / autobus/ metro – stacja Dworzec Gdański). 

Wejście główne do Kancelarii Notarialnej znajduje się od Al. Jana Pawła II 80 (od strony stacji benzynowej, klatka B). Wejście do Kancelarii dostosowane jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (winda, brak progów). Najbliższe dostępne miejsca parkingowe znajdują się od ul. Dzikiej. 

Kancelaria Notarialna Notariusz Patrycji Tomala udziela informacji zarówno w języku polskim jak i angielskim. W zakresie dokonywanych czynności notarialnych, notariusz udziela informacji prawnych bezpłatnie. W razie wątpliwości chętnie służymy radą w zakresie konieczności stosowania formy notarialnej, a także możliwości jej użycia i korzyści z tego płynących dla Stron. Zapraszamy też klientów rosyjskojęzycznych i francuskojęzycznych.

Kancelaria Notarialna znajduje się na granicy Warszawy Śródmieście i Warszawy Wola. Budynek, w którym mieści się Kancelaria Notarialna stoi u zbiegu Al. Jana Pawła II, ul. Słomińskiego i ul. Dzikiej.